Blog

Sancaktepe Ariston Teknik Servisi

Servis firmalarının fark yaratan adreslerini sizler için toplamaya devam ediyoruz ve bunlardan bir tanesi de Özel Ariston Servis olarak karşımıza çıkıyor ve dilerseniz neden bu firma sorularınıza 3 madde ile cevap verelim:

Deneyimli Kadro:
Ariston Servis Sancaktepe bu konuda sektördeki diğer rakiplerine fark atmayı başarmış durumda ve profesyonel ekibi ile birlikte pratik çözüm önerilerinin tek adresi diyebiliriz bu ekip için! Teknik kadroya göz atıldığında hepsinin yetkili servis deneyimi olduğunu görüyoruz ve bu işi pratikte de harika bir şekilde yapmaya devam ediyorlar ve firma için bir artı olarak da kayıtlara geçiyor.

Canlı Yardım Merkezi:
Elbette çağrı merkezi ekiplerinden bahsediyoruz… Ariston Özel Servisi yine diğer firmalardan bir adım daha önde olduğunu kusursuz bir şekilde gösteriyor. Canlı destek hattı sayesinde sizler de Ariston marka ürünlerinizin servis taleplerini en iyi şekilde iletebilir ve sorularınız varsa yine bu ekibe direkt olarak iletebilirsiniz. Haftanın her günü aktif olan bu hizmete 444 1 494 numaralı telefonu tuşlayarak ulaşmanız mümkündür.

Donanımlı Araçlar:
Teknoloji harikası bu araçlar sayesinde servis ekipleri olay yerinde gerekli müdahaleyi yapabiliyor ve kısa sürede ihtiyaçları olan tüm donanımsal araçlara kolayca ulaşabiliyorlar. Hızlı olma konusunda kusursuz olduklarını belirtmek gerekiyor ve zamandan kazanmak adına da firma için yine bir artı olduğunu söyleyebiliriz.

SERVİS ÇAĞIR
Kombicozum.com Dysonservis.co Onarimmerkezleri.com Electservis.com 4445545.com