Blog

Özel Altus Servis Garantisi ile Tanışın!

Türkiye’nin en büyük ve köklü servis firmalarından biri olarak, İstanbul’un her bir köşesine ulaşarak Altus marka beyaz eşyalarınıza özenle dokunan firmamızı sizlere tanıtmaktan gurur duyarız. Bir yıllık parça ve işçilik garantisi ile Altus marka buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi değerli eşyalarınıza uzman hizmet sunuyoruz. Profesyonel yaklaşımımız, donanımlı ekibimiz, adrese teslim hizmeti ve 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren çağrı merkezimiz ile sizlere ayrıcalıklı bir deneyim sunuyoruz.

Profesyonel Hizmetin Adresi: Özel İstanbul Altus Servisi

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edindiğimiz için, profesyonel teknisyenlerimiz eşyalarınıza titizlikle yaklaşırlar. Her bir teknisyenimiz alanında deneyimli ve sürekli olarak eğitimlerden geçer, böylece en son teknolojiye ve yeniliklere hakim bir şekilde hizmet sunarlar. Bu sayede sorunlarınız en hızlı ve etkili biçimde çözülür.

Servis kalitesi, ekipmanın yanı sıra donanımlı araçlarımızla da desteklenmektedir. Teknik ekibimiz, işlerini en iyi şekilde yapabilmeleri için gereken tüm ekipmanlarla donatılmıştır. Bu sayede, yerinde yapılan onarımlar sırasında en ufak bir aksaklık yaşanmaz ve işleriniz aksamadan ilerler.

Müşteri rahatlığını ön planda tutarak, eşyalarınızı adresten alıp yine aynı adrese teslim etme hizmeti sunuyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilerimiz, eşyalarınızın tamirat süreci boyunca hiçbir zahmete katlanmak zorunda kalmazsınız. Tek yapmanız gereken bizi aramak ve gerisini güvenle bize bırakmaktır.

Bizim için önemli olan bir diğer nokta ise sizlere her an destek olabilmektir. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet veren çağrı merkezimiz sayesinde, herhangi bir sorunla karşılaştığınızda hızlıca çözüm bulabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Son olarak, güler yüzlü ve profesyonel personelimiz ile sizleri karşılamaktan ve hizmet sunmaktan büyük bir keyif alıyoruz. Sizlerin memnuniyeti, en büyük motivasyon kaynağımızdır ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İstanbul’un her bir ilçesine Altus marka beyaz eşya servisi olarak, profesyonel teknisyenler, donanımlı araçlar, adresten teslim alma ve teslim etme hizmeti, 7 gün 24 saat kesintisiz çağrı merkezi desteği ve güler yüzlü personelimiz ile en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Size sadece bir telefon kadar yakınız!

Özel Ariston Servis İletişim


Öneri veyahut şikayetlerinizi bu bölümden bize ulaştırabilirsiniz.

Ariston Servis Telefonu:

444 78 56

© Özel Ariston Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir. ~ Servis-al.com

SERVİS ÇAĞIR
Kombicozum.com Dysonservis.co Onarimmerkezleri.com Electservis.com 4445545.com