Blog

Franke Bulaşık Makinesi Servisi Maltepe

Günümüz Türkiye bulaşık makinesi teknolojileri pazarında da önemli bir paya sahip olan ve tüketicinin yoğun olarak tercih etmekte olduğu bir bulaşık makinesi markası haline gelen Franke markasının piyasada bulunan tüm bulaşık makinesi ürünleri dünya ve Türkiye pazarında yoğun şekilde ilgi görüyor.

Türkiye’de Franke bulaşık makinesi ürünlerini kullanan tüketiciler için servis desteği hizmetlerini profesyonel standartlarda sunan Franke Servisi merkezimizde, artık tüm Franke markalı bulaşık makinesi ürünlerinin daha uzun ömürlü şekilde kullanımını sağlayacak bir servis hizmeti sunuluyor. Her zaman teknolojiyi yakından takip ederek, en yeni teknolojileri bünyesine başarılı bir şekilde entegre eden firmamız, tüketici ihtiyaçları doğrultusunda servis hizmetlerini şekillendirerek, her türlü Franke arızası için hızlı ve kaliteli çözümler geliştiriyor.

Franke 7/24 Servis Çözümleri
Özellikle de son yıllarda oldukça popüler hale gelen akıllı teknolojileri aktif olarak kullanan Franke markasının en yeni teknolojiye sahip olan bulaşık makinesi ürünlerindeki en komplike arızalanmalarda dahi düşük maliyetlerle hızlı ve kaliteli onarım çalışmaları Franke Tamir Servis merkezimizde sunuluyor.

Franke Servis Maltepe merkezimizde her zaman ileri teknolojiler ile oluşturulan teknik bir altyapıda tüm Franke markalı bulaşık makinesi ürünlerinin arıza onarım ve bakım çalışmaları hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilerek, Franke teknolojisinin verimli kullanım performansının çok daha uzun süreli olarak sürdürülebilmesine yardımcı oluyor. Alanlarında uzman teknik ekiplerimizle sunduğumuz profesyonel servis desteğinden yararlanmak için 444 78 56 numarasından çağrı merkezimize ilgili arızaya ilişkin olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Özel Ariston Servis İletişim


Öneri veyahut şikayetlerinizi bu bölümden bize ulaştırabilirsiniz.

Ariston Servis Telefonu:

444 78 56

© Özel Ariston Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir. ~ Servis-al.com

SERVİS ÇAĞIR
Kombicozum.com Dysonservis.co Onarimmerkezleri.com Electservis.com 4445545.com