Blog

Ariston H20 Arızası

Ariston markası, ülkemizdeki kullanıcılar tarafından oldukça memnuniyetle kullanılan markalardan birisidir. Ariston markasına ait çamaşır makineleri oldukça yaygın kullanılmaktadır. Ayrıca her gün sık sık kullanılmasından ötürü belli başlı hata kodları zaman zaman kullanıma ve kullanıcı hatasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

Bunlardan en yaygın bilinen hata kodları arasında Ariston çamaşır makinesi h20 hatası gelmektedir. Eğer çamaşır makineniz su alamazsa ekranda h20 hatası verir. Bu hatanın giderilmesi için yapılması gereken şey cihaza giren temiz su girişlerini kontrol etmektir. Eğer suyu kesip Ariston çamaşır makinenizin programını başlatırsanız h20 hatası ile karşılaşırsınız ayrıca H20 hatası alındığında cihazdaki sorunun düzelmesi için sürekli deneme yapılmaması gereklidir aksi taktirde cihazın ventili yanabilir.

Bu yüzden suyu kontrol ettikten sonra içerisinde su yoksa sular gelene kadar cihazın çalıştırılmaması gereklidir. Eğer su varsa ve hala Ariston çamaşır makinesi h20 hatası veriyor ise Ariston çamaşır makinenizin tamiri için teknik bir destek almanız önerilmektedir.

Özel Ariston Servis İletişim


Öneri veyahut şikayetlerinizi bu bölümden bize ulaştırabilirsiniz.

Ariston Servis Telefonu:

444 78 56

© Özel Ariston Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir. ~ Servis-al.com

SERVİS ÇAĞIR
Kombicozum.com Dysonservis.co Onarimmerkezleri.com Electservis.com 4445545.com