Blog

Altus Servis Başakşehir’de Hizmetinizde!

Modern yaşam alanlarında uzun ömürlü olarak kullanabilmek amacı ile satın aldığınız beyaz eşya ürünlerinizde yaşayacağınız teknik sorunlar, çok ciddi mağduriyetlerle karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Performans kaybı sorunlarından, hiç kullanamamaya kadar pek çok farklı biçimde kendisini gösteren beyaz eşya arızalarında mutlaka profesyonel destek alınması çok önemlidir. Altus gibi gelişmiş teknoloji ürünü olan beyaz eşya cihazlarında bir arızaya müdahale edebilmek için bile ileri seviye teknik bilgi ve tabii ki teknik donanım altyapısı gerekmektedir. Altus Servis merkezi, tüm İstanbul geneli için bunu dünya standartlarına uygun kalitede sağlamaktadır.

Altus Servis Başakşehir merkezinde görev alan tüm teknikerler akademik düzeyde beyaz eşya teknolojisi eğitimine sahiptir. Sertifikalı teknikerler aynı zamanda da periyodik olarak en yeni beyaz eşya teknolojisi gelişmelerinden haberdar olmak ve kendisini geliştirmek maksadı ile eğitim seminerlerine katılım gerçekleştiriyor. Bu şekilde Altus gibi teknoloji devlerinin piyasaya sunmuş oldukları en yeni beyaz eşya ürünlerindeki teknik sorunlarda dahi kullanıcılara çözüm üretebilme potansiyeline sahip olmaktadır.

Gün içerisinde sıkça kullanılan beyaz eşya ürünlerinin uzun süreli arızalı kalmaması ve tam performanslı kullanımını sağlamak amacı ile Altus Servis firması tarafından İstanbul genelinde mobil servis ekipleri ile faaliyet gösterilmektedir. Tam donanımlı servis araçlarında, uzman ekiplerden oluşan kadrosu ile Altus beyaz eşya servis firması, İstanbullular için uzun ömürlü Altus kullanımı gerçekleştirebilme fırsatı sunuyor.

WEB ADRESİ : https://www.servisliste.com

Özel Ariston Servis İletişim


Öneri veyahut şikayetlerinizi bu bölümden bize ulaştırabilirsiniz.

Ariston Servis Telefonu:

444 78 56

© Özel Ariston Servis ~ 2018 Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir. ~ Servis-al.com

SERVİS ÇAĞIR
Kombicozum.com Dysonservis.co Onarimmerkezleri.com Electservis.com 4445545.com